Vajza 18-vjeçare e Monica Bellucci-t dhe Vincent Cassel-it tashmë është prezente në çdo sfilatë të njohur mode. Duket qartë që Deva ka trashëguar tiparet më të bukura prej prindërve, e për këtë gjë Monica duket mëse krenare pasi ajo nuk heziton të shpërndajë fotot e së bijës në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi, Deva ka qenë pjesë e spektaklit të Dior, e veshur me të zeza, ku kontrastin e bëjnë vetëm butonat e bardhë në xhaketë dhe e kuqja tek buzët. Ajo është shfaqur si fytyra e re e Dior, teksa e shohim që vazhdimisht merr pjesë në eventet e shtëpisë së modës.

Shikoni postimet e reja të Monica Bellucci dhe vajzës së saj, Deva:

/tvklan.al