DG, Aurela imazhi i muajit në Instagram për make up

Posta

DG, Aurela imazhi i muajit në Instagram për make up

18:20 24/11/2015 aurela

Bukuroshja shqiptare Aurela Hoxha, është bërë pjesë e e një projektit nga marka e njohur e modës, “Dolce & Gabbana”.

Ka qenë vetë faqja e brandit të njohur italian në Instagram, që ka botuar një foto të Aurelës, shoqëruar nga dixhituara:  “Këtë javë pjesë e projektit “DGwomenlovemakeup”, është bërë një tjetër grua e bukur”.

Foto është realizuar nga fotografi Endrit Mërtiri dhe pas Armina Mevlanit, Aurela është një tjetër shqiptare që bëhet pjesë e projekteve të firmës prestigjoze./tvklan.al

 

Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi