Dhunoi bashkëjetuesen dhe vajzën e mitur, arrestohet 44-vjeçariDhunoi bashkëjetuesen dhe vajzën e mitur, arrestohet 44-vjeçari

10:14 11/03/2017

Dhuna në familje vazhdon ende të jetë prezente në familjet shqiptare.

Një 44- vjeçar është arrestuar nga  policia e Fierit, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëjetueses 31-vjeçe me inicialet E.S dhe vajzës së saj të mitur 10 vjeçe.

Në pranga ka rënë Arben Kane, 44 vjeç, banues në qytetin e Fierit./tvklan.al
Të ngjashme