Dhunoi djalin 13 vjeç, arrestohet babai

Dhunoi djalin 13 vjeç, arrestohet babai

11:14 20/10/2017

Policia e Mallakastrës ka vënë në pranga Artur L., 48 vjeç nga Ballshi.

Ndalimi i 48 vjeçarit u bë pasi për motive të dobëta ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj djalit të tij 13-vjeçar.

Artur L., do të dalë para Gjykatës për veprën penale të dhunës në familje.

/tvklan.al
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi