Arrestohet pronari që dhunoi turistët

Klosi dënon incidentin në Porto Palermo Pronar i një restoranti në Porto Palermo, i cili një ditë më parë dhunoi dhe kanosi një grup turistësh spanjollë që nuk preferuan të drekojnë në lokalin e tij u vu në pranga nga policia e Sarandës.  Në bisedën me vetë turistët, ministri i Turizmit, Blendi Klosi kërkoi ndjesë … Continue reading Arrestohet pronari që dhunoi turistët