Dhunuesi i turistëve nesër para gjykatës

Dhunuesi i turistëve nesër para gjykatës

15:35 17/08/2019

Akuzohet për kanosje dhe shkatërrim prone

51-vjeçari Mihal Kokëdhima që dhunoi turistët spanjollë do të dalë nesër para Gjykatës së Vlorës për masën e sigurisë. Mbi të rëndojnë 3 akuza, ajo e kanosjes, dëmtime të tjera me dashje dhe shkatërrim i pronës.

Pavarësisht kësaj ngjarje të rëndë, turistët vazhdojnë pushimet. Një ditë më parë ata u takuan me ministrin e Turizmit Blendi Klosi, i cili u kërkoi ndjesë për incidentin që u kishte ndodhur.

Tv Klan

LAJMET
Të ngjashme
KPT
KPT
UKT