Diçka e re po vjen nga Maluma dhe Jennifer LopezDiçka e re po vjen nga Maluma dhe Jennifer Lopez

22:39 12/07/2020

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez gjatë periudhës së pandemisë ka qenë e izoluar së bashku me familjen e saj.

Gjatë kësaj kohe, ajo nuk ka lënë anash as projektet muzikore, pasi përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se do të sjellë një bashkëpunim.

Këngëtarja shfaqet përkrah këngëtarit të njohur Maluma. Ata shfaqen mjaft të buzëqeshur dhe kanë paralajmëruar se projekti i tyre i përbashkët muzikor do të jetë një bombë e vërtetë. /tvklan.al
Të ngjashme