Skuadra e Superligës afron një italian

Diego Longo është trajneri i ri i Kukësit. Italiani u zyrtarizua nga skuadra e Superligës dhe do të prezantohet të premten.

Longo ka qenë ndihmës i Mirçea Luçeskut te Dinamo e Kievit, por edhe pjesë e stafit të përfaqësueses së Rumanisë.

Diego Longo zëvendëson Mirel Josën që u largua në fund të sezonit të kaluar.

Tv Klan