Digjet 12-vjeçari, arsyeja shokuese

Një 12 vjeçar ka tentuar ti vendosë flakën vetes. Duke u munduar të kopjojë magjistarët teksa tregojnë hilet e tyre të hedhura në Youtube.

Ray Corfino pësoi djegie në 30 % të trupin teksa po tentonte të ndizte një letër të larë në alkool. Sapo letra fillonte të merrte flakë, ajo tundej, duke të lënë përshtypjen se nuk ishte ndezur fare.

Xhaxhai i 12-vjeçarit ka thënë se dhe ai vetë ka tentuar ta bëjë ketë hile, por ka pasur një shpërthim të shishes dhe dëme të mëdha në shtëpi.

Familja ka gjetur mbështjeten e të gjithë komunitetit dhe nga njerëz që nuk i njohin. Ata thonë se ka dhe nga ata që shprehen negativisht, nuk duhet të luajë me të tilla gjëra. Por ata janë fëmijë ne nuk mund ti kontrollojmë dot shprehen ata.

Video të tilla gjenden në të gjitha  rrjetet sociale, duke shtuar rrezikun që kanoset nga ato çfarë këtë rrjete përmbajnë.

Klan Plus

Kategori
BotaKlan PlusTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*