Digjet banesa në Sarandë, humb jetën i moshuariDigjet banesa në Sarandë, humb jetën i moshuari

10:24 22/02/2021

Një 90-vjeçar ka humbur jetën. Banesa ku i moshuari jetonte është djegur dhe si pasojë e tymit Th. Ç., 90 vjeç ka humbur jetën.

Policia në një njoftim për mediat sqaron se zjarri ka rënë rreth orës 08:40, në fshatin Krane. Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit./tvklan.alTë ngjashme