Digjet një banesë në Tiranë

Foto ilustruese

Digjet një banesë në Tiranë

22:56 20/11/2020

Një banesë është djegur mbrëmjen e kësaj të premten në Tiranë. Policia e kryeqytetit njofton se zjarri ka rëndë në banesën e B.L. 54 vjeç.

Po ashtu bëhet me dije e godina e djegur ndodhet në rrugën “Luigj Gurakuqi” dhe ka vetëm dëme materiale.

Forca zjarrfikëseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Nga ana tjetër Policia vijojnë hetimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit./tvklan.alTë ngjashme