Dikur aktorja më e njohur e filmave erotikë, sot…


Dikur aktorja më e njohur e filmave erotikë, sot…

15:08 08/08/2020

Dikur ajo ishte një prej aktoreve më të njohura të filmave për të rritur, por që prej atëherë shumë gjëra kanë ndryshuar. Katër vite më parë, Jenni Lee luante rolin e fundit të madh në filmat erotikë ndërsa tani jeta e saj ka marrë një tjetër rrjedhë.

Ish-modelja jeton në tunelet poshtë qytetit të Las Vegasit. Jenni e ndan shtëpinë e saj me disa nga njerëzit më të rrezikshëm të shoqërisë. Pa ujë dhe vetëm me një qiri, Jenni, emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Sadorra qëndron në një qoshe të një prej tuneleve që tashmë e ka shndërruar në dhomën e saj.

Ishte një grup xhirimi holandez që ra në kontakt me të. Megjithatë edhe pse me kushtet më të vështira të jetesës Jenni thotë se jeta nuk është e keqe sa njerëzit mendojnë.

“Të gjithë janë të respektueshëm. Janë të mirë me njëri-tjetrin. Jam e lumtur, kam gjithçka që më nevojitet këtu”, tha ajo.

Ajo ishte vetëm 19 vjeçe kur nisi karrierën e modeles. Filmin e parë për të rritur ajo e bëri në moshën 21-vjeçare. Që prej atëherë më shumë se 130 milionë njerëz kanë shikuar filmat e saj, ndërsa profili i saj në sajtet e filmave erotikë numëron mijëra të abonuar.

Ish-aktorja nuk ka treguar se si shkoi nga një personalitet shumë i njohur në një njeri që jeton nën tokë./tvklan.al
Të ngjashme