Dikur nuk kishte para të paguante qiranë, kurse sot fiton një pasuri duke folur me meshkujDikur nuk kishte para të paguante qiranë, kurse sot fiton një pasuri duke folur me meshkuj

11:50 06/04/2021

Paige Bauer, 30, nga Alabama, SH.B.A., është një ish-veterane e Forcave Ajrore e cila hapi faqen e saj në OnlyFans në Shkurt 2020. Ajo përmes kamerës mund të tallet dhe të bëjë humor me meshkuj të cilët e kanë ndihmuar atë të fitojë 1.3 milion dollarë brenda vitit të parë. Paige kalon deri në 16 orë në ditë duke biseduar me burra në internet.

Ajo tregon se e nis punën që në orën 7 të mëngjesit nga shtrati i saj dhe përfundon në orën 23:00. Kjo punë e ndihmoi atë që të paguante borxhet, të blinte makinë dhe disa toka. Fansat e saj janë nga Mbretëria e Bashkuar dhe nga SHBA dhe kryesisht janë të martuar ose burra që nuk kanë një jetë të mirë seksuale. Paige ka treguar se familjarët e saj nuk e mbështesin për punën që bën, por ajo ka marrë mbështetjen e miqve. /tvklan.alTë ngjashme