Marrëdhënia mes dy këngëtareve Xhesika Ndoj dhe Kallashi u komentua gjatë në mediat rozë. Të ftuara në “Zonë e Lirë” në Tv Klan rreth 2 vite më parë më parë, nga ku promovuan klipin “Shoqe Bitch”, ato u puthën në buzë live në emision. Por mesa duket marrëdhënia mes tyre tashmë nuk është si më parë.

Mbrëmjen e sotme, këngëtarja Xhesika Ndoj u pyet nga drejtuesi i emisionit Arian Çani nëse marrëdhënia e tyre ishte si dikur. Këngëtarja tha se nuk bëhet më me Kallashin dhe se nuk kanë hyrje-dalje.

“Kam kontakte, por jo që kemi hyre-dalje, pasi ajo ka preferuar të vazhdojë me punët e saj… nuk është se kam shumë informacion për të”,

tha Xhesika.

/tvklan.al