Disa ide si t’i zgjidhni kostumet e plazhit për të fshehur kilogramët e karantinësDisa ide si t’i zgjidhni kostumet e plazhit për të fshehur kilogramët e karantinës

12:41 06/06/2020

Nëse keni marrë peshë gjatë periudhës së karantinës dhe mendoni se nuk keni kohë mjaftueshëm për t’i humbur dhe duhet të dilni në plazh, atëherë “hyn në lojë” një hile e vogël.

Ajo që ju duhet të keni parasysh nëse doni që t’i mbuloni disi ato kilogramë që keni marrë, sidomos tek pjesa e barkut, është zgjedhja e duhur e kostumit të plazhit.

Ju duhet të zgjidhni ato bikini të cilat kanë një prerje me bel të lartë, në mënyrë që të “kamufloni” ato kilogramët e bezdisshme tek barku e beli, ose trupore. /tvklan.al
Të ngjashme