Disa truke se si ta mposhtni të ftohtin me stil

Disa truke se si ta mposhtni të ftohtin me stil

14:23 06/02/2023

Muajt ​​e parë të vitit janë ata që testojnë aftësitë tuaja për t’u veshur rehat dhe bukur. Temperaturat e ulëta kërkojnë gjetjen e zgjidhjeve të zgjuara për ta mposhtur të ftohtin me stil.

Mënyra më e lehtë për të krijuar një veshje të bukur por edhe të ngrohtë është duke vënë sa më shumë aksesorë. Përveç pulovrës dhe xhaketës së ngrohtë të madhe, të cilat janë aleatë thelbësorë kundër të ftohtit të hidhur, një shall i trashë, një kapele apo një palë doreza janë të domosdoshme në garderobën tuaj dimërore.

Përtej rolit të tyre praktik, aksesorët me gëzof të dimrit janë përgjegjës për ngritjen e humorit tonë. Një shall shumëngjyrësh ose një kapele e bukur është zgjidhja e duhur në këto ditë disi të zymta. Më poshtë do të gjeni disa foto nga të cilat mund të inspiroheni për look-un tuaj të këtyre ditëve:Të ngjashme