Dita e hidhur e aktorit të Ezel

Dita e hidhur e aktorit të Ezel

13:01 24/09/2018

Aktori 72-vjeçar Salih Kalyon ka humbur bashkëshorten mbrëmjen e së dielës.

Inci Kaylon, bashkëshortja e aktorit që mbahet mend për rolin e Serdarit, babait të Ejshanit në serialin “Ezel”, ka humbur jetën në një spital privat në Bodrum, ku po kurohej prej më shumë se një muaji.

[caption id="attachment_419737" align="aligncenter" width="640"] Salih Kalyon dhe Inci Kalyon[/caption]

Sipas agjencisë turke të lajmeve “IHA”, gjendja shëndetësore e saj raportohet se ishte përkeqësuar si pasojë e moshës. /tvklan.al
Të ngjashme
UKT