Dj Blunt dhe Real 1 “paralajmërojnë” Sarën për Ledri Vulën: Kur ta kapësh duke tradhtuar…


Dj Blunt dhe Real 1 “paralajmërojnë” Sarën për Ledri Vulën: Kur ta kapësh duke tradhtuar…

11:50 28/07/2020

Dj Blunt dhe Real 1 nuk kanë aspak marrëdhënie të mira me reperin Ledri Vula. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar ofendimet dhe ngacmimet që ata i bëjnë njëri-tjetrit.

Pak kohë më parë Ledri bëri zyrtare lidhjen me Sarën dhe gjithashtu përmes një postimi në Instagram konfirmoi edhe lajmin se do të bëhet baba.

Pas këtij lajmi ka ardhur edhe një reagim nga ana e dy repërëve, që me siguri nuk do t’i pëlqejnë aspak Ledrit dhe Sarës.

Eh moj Sara Hoxha, mbas 5 vjetësh kur ta kapësh duke tradhtuar, do të lypësh që në atë moment të kesh thikën në dorë dhe t’ia ngulësh tejpërtej, veç do të jetë vonë”./tvklan.al
Të ngjashme