DOKTOR PLASTIK – EMISIONI 5 – TV KLAN

DOKTOR PLASTIK – EMISIONI 5

Emision: 12.05.2018

“Doktor Plastik”, një reality show nga Elda Laze. Prezantuese Kiara Tito. Me pjesëmarrjen e kirurgëve profesionistë të Klinikës “Da Vinci”

Valentina Serrani një vajzë 31 vjeçare i është drejtuar produksionit të “Doktor Plastik” dhe klinikës “Da Vinci” për një ndërhyrje: Zmadhim gjoksi

Kategori
Doktor PlastikTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione