Doktori vrau të dashurën pasi vendosi kokainë në vendin intim, urdhërohet të paguajë varrimin dhe…
Doktori vrau të dashurën pasi vendosi kokainë në vendin intim, urdhërohet të paguajë varrimin dhe…

12:25 09/03/2021

Një kirurg i cili kishte vendosur kokainë në organin e tij gjenital para se të bënte seks me të dashurën e tij, tani është urdhëruar të paguajë për shpenzimet e varrimit të saj pasi vdiq nga një mbidozë.

Mjeku Andreas David Niederbichler u burgos për nëntë vite për përdhunim të rëndë dhe dëmtime të mëdha në trupin e të dashurës që vdiq nga droga.

Burri dhe djali i 38-vjeçares kanë hapur një çështje kundër mjekut tre vite pas vdekjes së saj. Një gjykatë në Magdeburg, Gjermani, ka vendosur që ai duhet të paguajë për funeralin e saj, si dhe një shumë parash familjes së saj si kompensim financiar.

Dr Niederbichler, i quajtur “German Christian Gray” për shkak të fantazive të tij të çuditshme seksuale, i është thënë se ai duhet t’i paguajë 24,457 £ familjes, 7,337 £ do të paguajë gjithashtu për varrimin.

Ish-mjeku kryesor në Klinikën Halberstadt në Saksoninë-Anhalt ka droguar gjatë një sulmi seksual tre gra të tjera midis Shtatorit të vitit 2015 dhe Shkurtit të vitit 2018. /tvklan.al

Të ngjashme