Dortmund fiton dhe qëndron pranë Bayern

Dortmund fiton dhe qëndron pranë Bayern

20:20 23/05/2020

Borusia e Dortmundit arriti një fitore të çmuar 2 – 0 këtë të shtunë në fushën e Wolfsburg.

Suksesi i javës së 27 e mban pranë me Bayernin kryesues. Bayer Leverkusen arriti një triumf 3 – 1 në fushën e rivalit direkt si Menhengladbah.

Të premten Herta fitoi me rezultatin 4 – 0 derbin Union Berlinin.

Tv Klan

Të ngjashme

Grupi

Kallezo