Dortmund humbet sfidën e dytë të kampionatit


Dortmund humbet sfidën e dytë të kampionatit

21:04 26/09/2020

Chelsea nuk shkon më shumë se barazimi, stoli i Lampard në dyshim

Dortmundit nuk i ka mjaftuar loja e bukur dhe dominimi i fushës.

Verdhezinjtë u mundën 2 me 0 nga Augsburg në sfidën e vlefshme për javën e dytë të kampiomnatit gjerman.

Ndërkohë që Chelsea nuk ka shkuar më shumë se barazimi, një rezultat jo shumë i kënaqshëm.

Londinezët barazuan 3 me 3 me modestët e West Bromwiç, duke vënë pozitat e Frank Lampard në dyshim.

Tv KlanTë ngjashme