Dua Lipa imazh i Yves Saint Laurent – TV KLAN

Dua Lipa imazh i Yves Saint Laurent

Ëndrra e Dua Lipës për të qenë imazh i markës së saj të preferuar është bërë realitet. Këngëtarja shqiptare është bërë imazh i parfumit më të ri të Yves Saint Laurent.

Dua dha lajmin për fansat në Instagram dhe e ka konsideruar si sekretin më të vështirë për të mbajtur. Ndërkohë, marka Yves Saint Laurent prezantoi imazhin e Dua-s me mbishkrimin “Një zë i ri po vjen”.

Klan Plus

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione