Dua Lipa imazh i Yves Saint Laurent

Dua Lipa imazh i Yves Saint Laurent

23:14 05/06/2019

Ëndrra e Dua Lipës për të qenë imazh i markës së saj të preferuar është bërë realitet. Këngëtarja shqiptare është bërë imazh i parfumit më të ri të Yves Saint Laurent.

Dua dha lajmin për fansat në Instagram dhe e ka konsideruar si sekretin më të vështirë për të mbajtur. Ndërkohë, marka Yves Saint Laurent prezantoi imazhin e Dua-s me mbishkrimin “Një zë i ri po vjen”.

Klan Plus

 

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT