Dua Lipa në një lidhje të re

Posta

Dua Lipa në një lidhje të re

17:20 08/07/2019

E vendosur jo vetëm në karrierë, por edhe në jetën sentimentale. Pak javë pasi i dha fund lidhjes së saj me kuzhinierin britanik Isac Carew, Dua Lipa ka vendosur të shoh para. 23-vjeçarja ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin Anëar Hadid.

Fotot po bëjnë xhiron e mediave rozë, ku çifti më i ri shfaqen duke u përqafuar në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”. Ndonëse 3 vite më i vogël se ajo, Duas duket se kjo nuk i ka interesuar aspak duke u shfaqur publikisht me të.

Ajo nuk e ka fshehur aspak lumturinë në krahët e vëllait të vogël të motrave supermodele, Gigi dhe Bella Hadid, me të cilin është afruar gjatë kohës së qëndrimit të saj në Los Angeles.

Tv Klan


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT