Dua Lipa surprizon fansat!


Dua Lipa surprizon fansat!

22:25 11/08/2020

Komunikon online, por të moshuarit nuk e njohin që është ajo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka ndarë disa momente shumë interesante me fansat e saj. Me anë të aplikacionit TikTok dua ka folur për jetën e saj dhe për kuptimin e tatuazheve që ka të pikturuara në trup.

Por ndërkohë është lidhur edhe live me disa të moshuar duke i pyetur ata nëse e njohin këngëtaren Dua Lipa, e cila këndon këngë Pop. Por reagimi i tyre është shumë i drejtpërdrejtë.

A e njihni Dua Lipën?

“Jo nuk e njoh…”

Më pas Lipa u ka kërkuar atyre që të thonë se këngët e saj janë më të mira se të Frenk Sinatrës, ndërsa të moshuarit e kanë kundërshtuar të renë kosovare. Pas bisedave disa minutëshe Dua Lipa u ka treguar të moshuarve që ajo është këngëtarja e Pop-it dhe disa prej tyre kanë mbetur të habitur.

Klan PlusTë ngjashme