Dua Lipa surprizon me veshjen, ekspozon format perfekte

Posta

Dua Lipa surprizon me veshjen, ekspozon format perfekte

13:28 04/11/2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka çelur këtë vit  festivalin “MTV EMA”.

Bukuroshja 24-vjeçare ishte siguruar që të gjithë sytë e publikut dhe të kolegëve të ishin mbi të ndërsa performonte në skenë, pasi kishte zgjedhur një veshje tejet elegante.

Dua ishte veshur nga “Mugler”, ku binte në sy busti i saj dhe muskujt e barkut të ekspozuara mjaftueshëm. Linjat perfekte të trupit ia lejonin asaj një dalje të ekzagjeruar, që ngjalli jo pak komente./tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT