Dy aktorët e njohur turq bëhen bashkë në komedinë romantike


Dy aktorët e njohur turq bëhen bashkë në komedinë romantike

23:50 13/09/2021

Zbulohen detaje të reja nga komedia romantike “Taktikat e Dashurisë”. Në film do të luajnë Demet Ozdemir dhe aktori i njohur turk Sukru Ozyildiz. Këtu janë pikat kryesore të këtij filmi origjinal emocionues të ri turk të Netflix!

Që të dy aktorët janë nga artistët më të njohur të periudhës së fundit në Turqi. Siç e mbani mend, Demet Ozdemir kohët e fundit u shfaq në serialin televiziv “Shtëpia ime, Fati im”. Nga ana tjetër, paraqitja e fundit e aktorit të dashur turk në ekran ishte me serialin “The Raider”.

Zhanri i serialit, i cili filloi xhirimet në Qershor, do të jetë komedi romantike. Regjisori do të jetë Emre Kabakuşar, i cili më parë ishte shfaqur para nesh me prodhimet “Mos lejoni të përfundojë kështu”, “Më Thuaj Detin e Zi”, “Partneri i Vogël”, dhe së fundmi “ Vajza e ambasadorit”.

“Lanistar Media” ka marrë nën emrin e saj prodhimin e filmit. Në vitin 2019, kompania arriti sukses të madh me filmin “Mrekulli në Qelinë Nr: 7”.

Xhirimet e filmit të shumëpritur filluan në Qershor, me projektet me ekipin teknik dhe kastin e përfshirë në sezon. Filmi, data e publikimit të të cilit ende nuk është bërë e ditur, pritet të dalë më vonë në muajt e vjeshtës./tvklan.al
Të ngjashme