“Dy ditë të mahnitshme në jetë…”, Eni Çobani feston sot ditëlindjen
“Dy ditë të mahnitshme në jetë…”, Eni Çobani feston sot ditëlindjen

18:59 27/05/2022

Avokatja dhe juristja e njohur Eni Çobani, drejtuese e rubrikës “Shihemi Në Gjyq” tek ‘E Diela Shqiptare’ në Tv Klan feston sot ditëlindjen.

Ajo ka ndarë me gjithë ndjekësit e saj një status falenderimi për gjithë urimet:

Ekzistojnë dy ditë të mahnitshme në jetën e një personi – dita në të cilën kemi lindur dhe dita kur e kuptojmë pse kemi lindur.
Shpresoj që asnjëherë nuk do ta kuptojmë çfarë është mosha.
Le të njohim vetëm lumturinë të cilën e sjellë koha, e të mos i numërojmë vitet pra duhet t’i numëroni bekimet tona dhe të lumturohemi.
Mos i numëroni vitet, por ti bëjmë që ato vite të vlejnë. Ju dua shumë miq kudo që të jeni fjalët tuaja më bëjnë të ndihem vërtet e vyeshme për ju
, shkruan Çobani. /tvklan.al

Të ngjashme