Dy makina përplasen kokë më kokë (Video) – TV KLAN

Dy makina përplasen kokë më kokë (Video)

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas përplasjes së dy mjeteve tip “Skoda” dhe “Ford”. Drejtuesit e makinave u plagosen pasi u përplasën me njëri-tjetrin.

Aksidenti rrugor ndodhi ne superstradën Fushë Krujë – Milot, në fshatin Derven. Te dëmtuarit u dërguan në spital dhe sipas policisë njëra nga makinat kishte hyrë në kahun e kundërt të rrugës.  Ekspertet po punojnë për sqarimin plotë të rrethanave të ngjarjes./abcnews.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*