Dy makina përplasen kokë më kokë (Video)

Dy makina përplasen kokë më kokë (Video)

10:28 18/03/2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas përplasjes së dy mjeteve tip “Skoda” dhe “Ford”. Drejtuesit e makinave u plagosen pasi u përplasën me njëri-tjetrin.

Aksidenti rrugor ndodhi ne superstradën Fushë Krujë – Milot, në fshatin Derven. Te dëmtuarit u dërguan në spital dhe sipas policisë njëra nga makinat kishte hyrë në kahun e kundërt të rrugës.  Ekspertet po punojnë për sqarimin plotë të rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al

Të ngjashme
UKT