Dy të rinjtë arrestohen në makinën që vodhën

Foto ilustrim
Posta

Dy të rinjtë arrestohen në makinën që vodhën

11:00 22/10/2019

Dy të rinj, të cilët vodhën një automjet, kanë përfunduar në pranga në Vlorë.

Sipas policinë, në pranga kanë përfunduar 31-vjeçari J.D., dhe 21-vjeçari Sh.H., me banim në Vlorë.

Në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ata akuzohen se kanë vjedhur automjetin “Fiat” në pronësi të shtetasit me iniciale T.N.

Dy të rinjtë u kapën në kryqëzimin e “Kalit të Trojës” bashkë me mjetin e vjedhur dhe të dy pa leje drejtimi përkatës. /tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT