“Dyshja Fantastike”, së shpejti në Tv Klan

“Dyshja Fantastike”, së shpejti në Tv Klan

18:35 26/06/2019

Njëri është më i miri në anën aziatike, tjetri është shumë i famshëm në anën evropiane.

Nuk e durojnë dot njëri-tjetrin, por duhet të formojnë sëbashku një skuadër kundër një bande ndërkombëtare droge.

Një serial plot dramë, aksion, romancë dhe situata komike.

Me aktorët më të mirë të momentit në Turqi, si Ibrahim Çelikkol, Oyku Karayel dhe Kerem Bursin.

“Dyshja Fantastike”, premierë, së shpejti ekskluzivisht në Tv Klan./tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
KPT
KPT
UKT