E ardhmja është vajzë – Emisioni 18 – Sezoni 2 (19 Mars 2022)
E ardhmja është vajzë – Emisioni 18 – Sezoni 2 (19 Mars 2022)

23:50 19/03/2022

#EArdhmjaështëVajzë, programi i vetëm kushtuar vajzave dhe grave në Shqipëri. I ideuar dhe drejtuar nga gazetarja #ErmiraCausholli, ky format sjell në çdo puntatë të tij dy vajza përballë njëra tjetrës të cilat tregojnë gjithçka nga jeta e tyre personale dhe profesionale. Vjen për ju çdo të shtunë, ora 21:00 në Klan Plus.

Të ngjashme