E diela shqiptare – Emisioni 2 (sezoni 12)

E diela shqiptare – Emisioni 2 (sezoni 12)

19:46 22/09/2019

Ka një mesazh për ty – Pjesa 1!

A është dashuria e verbër apo xhelozia? Secili mund të ketë përgjigjen e tij por nga historia e sotme tek “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan padiskutim që xhelozia është e verbër për të parë e shijuar ngjyrat që të ofron dashuria e sinqertë.

Pas 37 vitesh martesë, Vali ka gjetur momentin e duhur për t’ia vënë në dukje këtë “huq” burrit të saj 60-vjeçar. Ata janë njohur të rinj kur Vali ishte vetëm 15 vjeçe. As ardhja në jetë e fëmijëve e vitet e lëna pas nuk i’a kanë shuar Sabriut ndienjën e xhelozisë për të shoqen. Por për hir të dashurisë, ajo kishte ardhur në program për t’i vërtetuar që dashuria dhe xhelozia në fakt ecin në drejtime të kundërta.

Ka një mesazh për ty – Pjesa 2!

Ne jemi cfare hame!

Shihemi ne gjyq!

 “Janë 23 vite, më ka marrë më qafë që 17 vjeç. Sa ka qarë nëna ime…”, kështu u shpreh sot gjatë seancës së ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në gjyq”,  Sonila, gruaja e cila bashkëjeton prej 23 vitesh me një burrë të martuar.

Kënga Magjike!

Kujdes shendetin!

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT