E Diela Shqiptare – Emisioni 4 (sezoni 12)

E Diela Shqiptare – Emisioni 4 (sezoni 12)

19:33 06/10/2019

Kënga Magjike

Ka Një Mesazh Për Ty – Pjesa 1

Rigela rrëfen dhunën nga burri: Abortova 3 fëmijë, i tregova vjehrrës çarçafin “e virgjërisë”

Historia e sotme në rubrikën “Ka Një Mesazh për Ty”, në E Diela Shqiptare në Tv Klan, trajton dhunën bashkëshortore. Rigela ka kaluar 13 vite të tmerrshme gjatë martesës së saj. As ardhja në jetë e dy fëmijëve nuk ka mundur t’a qetësojë marrëdhënien me ish-bashkëshortin xheloz

Lexoni më shumë – Kliko KËTU

U dhunua nga ish-burri, prindërit mesazh vajzës: Derën e ke të hapur, pensionin tim do ta marrin fëmijët

I janë dashur plot 13 vite martesë mes dhunës fizike e psikologjike për të marrë vendimin që të divorcohej. Ka qenë një rrëfim i trishtë mes lotësh ai i Rigelës, 31-vjeçares nga Lushnja e cila ka treguar peripecitë e jetës në studion e “Ka Një Mesazh Për Ty” në televizionin Klan.

Lexoni më shumë – Kliko KËTU

Ka Një Mesazh Për Ty – Pjesa 2

Shpeshherë në programin “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan janë realizuar bashkime familjare. Edhe historia e sotme flet për historinë e dy motrave që nuk takohen prej vitesh.

Lexoni më shumë – Kliko KËTU

Shihemi Në Gjyq

“Jazëk të qoftë ty dhe turp…”

Valentina dhe Drita, dy motra nga Vlora, ishin sot në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan.

Lexoni më shumë – Kliko KËTU

Eni Çobani: Motër do më bësh, por pjesë nuk dua

Debati mes motrave në seancën e ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në gjyq” ka degraduar. Gjatë diskutimit motrat i janë drejtuar njëra-tjetrës me gjuhë të ashpër.

Lexoni më shumë – Kliko KËTU

Ne Jemi Çfarë Hamë

Kujdes Shëndetin

/tvklan.al


Delta
LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori