E zë korenti, humbet jetën 32-vjeçari

Foto ilustrim
Posta

E zë korenti, humbet jetën 32-vjeçari

18:00 13/09/2019

Një 32-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Theth të Shkodrës rreth orës 15:40. Viktima me iniciale A.C. ishte duke punuar me një mjet vetëshkarkues dhe ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Për pasojë, 32-vjeçari ndërroi jetë menjëherë. Në vendngjarje shkoi policia dhe nisi hetimin për sqarimin e rrethanave. /tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi