Edi Rama poston foton krah për krah me Albin Kurtin
Edi Rama poston foton krah për krah me Albin Kurtin

22:14 10/06/2021

Krah për krah homologut të tij kosovar u shfaq Kryeministri Edi Rama në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale.

Foton e ka postuar vetë kreu i qeverisë në profilin e tij në Instagram. Ai e shoqëronte postimin me flamujt kombëtarë të Shqipërisë dhe Italisë.

Fotoja e kryeministrit Edi Rama dhe e Albin Kurtit është shkrepur në Tiranë gjatë samiti të radhës së liderëve të Ballkanit Perëndimor.

Aty morën pjesë Kryeministrat e 6 vendeve rajonale. /tvklan.al

Të ngjashme