Cila është gjëja më e çmendur që keni bërë për të dashurin/ën tuaj? Epo, për ish-bashkëshortin e Angelina Jolie, Jonny Lee Miller, është të hidhej nga një aeroplan për t’i bërë përshtypje aktores.

Unë isha në një takim me një vajzë të re të quajtur Angelina dhe ajo tha: ‘Le të bëjmë diçka emocionuese këtë fundjavë. Pse të mos shkojmë te Hemet, që është pikërisht jashtë L.A. (Los Angeles), dhe të hidhemi nga një aeroplan?’ Dhe unë thashë: ‘Po, sigurisht, tingëllon shkëlqyeshëm’”, u shpreh ai gjatë emisionit “Radio X”.

Ajo ishte shumë e qetë“, vazhdoi Miller. “E patrembur, ajo grua. Dhe kështu, ne bëmë kërcime të dyfishta dhe nuk do të gënjej, m’u duk e tmerrshme, por gjithsesi e bëra“.

Miller u martua me Jolie në vitin 1996, por marrëdhënia e tyre ishte jetëshkurtër dhe çifti u nda 18 muaj më vonë. Divorci i tyre u finalizua në vitin 2000. /tvklan.al