Elif shfaqet me të birin (foto)


Elif shfaqet me të birin (foto)

20:52 22/06/2019

Aktorja turke, Hatice Sendil, është fotografuar me të birin, Can, në dalje të një qendre tregtare në lagjen Nishantash, të Stambollit.

Në momentin që u fotografua nga fotoreporterët, Sendil po fliste në telefon, ndërsa biri ishte në krahët e një të afërmi.

Tërheq vëmendjen paraqitja e aktores së famshme tepër në formë dhe pa makijazh.

35-vjeçarja e njohur për rolin e Elif në serialin e transmetuar në Tv Klan, “Një Pjesë e Imja”, është martuar me Burak Sagyasar në vitin 2015, ndërsa dy vite më pas u gëzua me një djalë.

/tvklan.al


Të ngjashme