Elita me dedikim emocionues në ditën e lindjes së GjikosElita me dedikim emocionues në ditën e lindjes së Gjikos

21:43 03/01/2020

Reperi i dashur për publikun, Gjiko feston ditën e sotme ditëlindjen dhe mbush 29 vjeç. Ka qenë bashkëshortja e tij Elita, e cila përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka uruar partnerin e saj me një dedikim të ëmbël.

Gëzuar ditëlindjen burri i jetës time, mbreti i kështjellës sime dhe gjysma e shpirtit tim. Ne të duam shumë”, shkruan Elita bashkëngjitur fotos ku shfaqet së bashku me Gjikon.

Ata të dy janë prindër të një vogëlushi të quajtur Zëri./tvklan.al


Të ngjashme