Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të dytëElita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të dytë

17:34 03/03/2021

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër të një vajze.

Këtë të mërkurë çifti i njohur i showbizit janë bërë prindër për herë të dytë.

Elita Rudi ka lindur në Prishtinë, përmes një lindje çezariane, dhe të dyja nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Ende nuk dihet nëse ata kanë vendosur për emrin e vajzës të porsalindur.

Elita Rudi dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali dy vjeç të quajtur Zëri.

Ai ka qenë i pranishëm në sallën e operacionit gjatë lindjes së vajzës. /tvklan.alTë ngjashme