Modelja shpjegon se është ndjerë e paragjykuar për shkak të paraqitjes së saj

Emily Ratajkowski ka  rrëfyer arsyet e saj për t’u larguar nga aktrimi pavarsisht suksesit të saj në këtë fushë. Roli i parë i modeles së njohur ishte në filmin “Gone Girl”, një film i vlerësuar nga kritikët e që madje u nominua edhe për një çmim Oscar.

Pas këtij suksesi të jashtëzakonshëm vetë Emily dhe ekipi i saj kërkuan role të tjera për të  që do ta konfirmonin atë si aktore. Por, në një intervistë për The Los Angeles Times modelja ka shpjeguar se është ndjerë e paragjykuar për shkak të paraqitjes së saj fizike. Ajo rrëfen se ju propozuan vetëm role dytësore dhe jo serioze, siç edhe i cilëson ajo.

Ndër të tjera Emily u pyet edhe për jetën private. Pas ndarjes nga komediani Eric Andre modelja u pa nën shoqërinë e këngëtarit Harry Styles në Japoni, por ajo zgjodhi të mos komentonte më tej.

Klan News