Eminem rezervon kinemanë për fansat – TV KLAN

Eminem rezervon kinemanë për fansat

Eminem ka çuditur të gjithë me veprimin e tij. Ai ka rezervuar një kinema të tërë në Detroit që fansat e tij të shihnin filmin e prodhuar nga ai “Bodied”.

Këtë akt bujar, artisti e bërë të ditur përmes rrjetit social “Instagram”.

Filmi flet për një  student të ri që është duke shkruar tezën e tij për betejat e rrepit, dhe frymëzohej nga rruga për artin e tij.

Klan Plus

 

Kategori
Klan PlusTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione