EMISIONI 2 (SEZONI 3) – TV KLAN

EMISIONI 2 (SEZONI 3)

Një speciale për Festivalin e Venecias për shkëlqimin dhe yjet pjesëmarrës.

Një film i ri hollivudian me ikonat yje Meryl Streep dhe Jeff Bridges.

Martesat, divorcet dhe dashuritë e tjera të divës së popit Madonna.

Sfida e 4 rrotave bëhet mes përmasave dhe konsumit.

Një udhëtim unik në ambiente të shenjta ku secili prej nesh gjen paqe shpirtërore.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=KnFFgSopZgQ” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione