JO VETEM MODE – EMISIONI 2 (SEZONI 4) – TV KLAN

JO VETEM MODE – EMISIONI 2 (SEZONI 4)

Një udhëtim me hapsirash të pafundme vreshtash për të shijuar dhe për të zbuluar më shumë për mbretëreshën e pijeve, verën.

Shpejtësi marramendëse dhe supermakina me bukuroshin e Formula 1, Jenson Button.

Juria, moda dhe filmat fitues në edicionin e 72-të të festivalit të filmit në Venecia.

Cilët janë yjet hollivudianë më seksi dhe me një trup perfekt? I zbulojmë bashkë paspak.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=HeKdG0qP_8U” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*