EMISIONI 26 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 26 (SEZONI 2)

Stili Italian i automobileve në sallonin e famshëm të Gjenevës

Bamirësia e rradhës së ikonës italiane të modës Giorgio Armani në Ganë

Stili dhe moda e ciftit më të pëlqyer në ekranin e madh Brangelina

Në fushën e futbollit Australian per edhe në kombëtaren tonë, nje vajzë shqiptare e suksesshme jo vetëm në fushën e blertë

Hipizmi në Shqipëri, sporti me kuajt që të fton për tu ndjerë mirë me veten, por edhe për tu bërë bërë profesionist në gara

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=zMyKw6XfhVQ” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione