EMISIONI 27 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 27 (SEZONI 2)

Në kinema një film i ri nga Ralf Fiennes për dashurinë sekrete të Charles Dickens.

Cfarë është Grey Power, fuqia gri?

Një hotel në trotuar në Milano ku luksi merr jetë nga e pabesueshmja.

Rolet më të mira dhe cfarë e bën seksi aktorin Johny Depp?

Eventi vjetor i Geraldina Sposa sjell në Tiranë tendencat më të fundit të veshjeve me të bardha, por vecon edhe nusen e vitit!

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=yug6trUSCmQ” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione