EMISIONI 29 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 29 (SEZONI 2)

Rrjetet sociale dhe yjet. Cfarë postojnë celebritetet dhe cilat janë llogaritë më të pabesueshme në facebook apo twitter?

Natalie Portman bëhet muza e një fragrance të re.

Premiera hollivudiane e filmit komedi “Neightbors” me Zac Efron.

Përse yjet zgjedhin të jenë edhe imazhe për reklama televizive?

Një udhëtim ekskluziv i Jo vetëm modë në portin e Tivatit në Mal të zi, për tju sjellë imazhet e jahteve luksoze, të cilët nuk janë me mollë e ndaluar për shqiptarët.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qj6pucrljXk” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione