EMISIONI 31 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 31 (SEZONI 2)

E bardha ngjyra e verës që nuk del kurrë nga moda.

Premiera hollivudiane e filmit të fundit ‘X-Men: Days Of Future Past’.

Makina të bukura dhe adrenalinë, vetëm në Goodwood, në Londër.

Tendencat e fundit dhe si është moda e kësaj vere për rrobabanjot në plazh.

Linja perfekte për verën dhe si të ndalim moshën në cdo stinë.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=fC_a951KVDs” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione