EMISIONI 32 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 32 (SEZONI 2)

Premiera hollivudiane e filmit më të ri me Angelina Jolie “Maleficient”.

Një speciale për festivalin e filmit në Kanë, me yjet dhe shkëlqimin në shkallët e “Palais de festival”.

E bardha ngjyra e verës që nuk del kurrë nga moda.

Dashuritë e Scarlett Johansson dhe moda e Emma Stone.

Një tur në një nga parqet më të bukura në Shqipëri. Jo vetëm modë udhëton në Theth!

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=OI01Kz9cDVg” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione