EMISIONI 35 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 35 (SEZONI 2)

Profili i aktorit dhe skenaristit Matt Damon, fitues i cmimit Oskar dhe një ndër më të paguarit në Hollivud.

Cfarë është Pink Factor dhe cfarë lidhje ka me letërsinë?

Lista e gjatë e të dashurave të donzhuanit hollivudian George Clooney.

Pjesa e dytë e filmit të animuar ‘How to train your dragon 2’.

Një udhëtim në Sarandën e mrekulleshme, Festivali Ndërkombëtar i Filmit ‘Dea’, i cili ka shpallur edhe trofetë e edicionit të parë.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=dlsfpP4ckQU” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione